Kiğılı Erkek Giyim Markası, Market Ürünleri Satıyor!

Hepimiz biliyoruz ki, uzun zamandır aklımızda yer edinen KİĞILI bir erkek giyim markası. Fakat sanıyoruz ki işler biraz değişme aşamasında.

Moda Sektöründe takım elbiseler, günlük erkek kıyafetleri ve aksesuarları gibi ürün gamının satışını yapan Kiğılı’nın Dünya’da ve Türkiye’de bir çok satış noktası da mevcut.

Fakat geçtiğimiz günlerde eğer İnternet sitesini hiç ziyaret etmediyseniz bir kaç değişiklik yaptıklarını fark edebilirsiniz. COVİD-19 virüsünün Dünya’da ve Türkiye’de yayılmasının ardından bir çok marka bu alanda fark yaratmak için bir çok çalışma gerçekleştiriyor.

Korona virüsünün Türkiye’de yayılımı sonucu bir çok insan evlerinde vakit geçiriyor ve hatta çoğu insan işini evine taşımış durumda. İnsanlara dışarı çıkma çağrıları yapılıyor ve doğal olarak sosyal hayat bir nevi durmuş durumda. Marketler, avm’ler, mağazalar kapanmış durumda…

Hal böyle olunca kitleler gıda, giyim gibi bir çok ihtiyacı için online satış – sipariş platformlarına yöneliyorlar. Fark ediyoruz ki Korona virüs pandemisinin olduğu bu dönemde, satın alma veya alışveriş yapma davranışlarımız bir hayli değişiyor. Artık fiziksel mağazalara değil, sanal mağazalara yönelir durumdayız.

Özellikle bu dönemde online satış platformlarının gücünü farkettiysek, bir çok markanın da bu alanda söz sahibi olmaya çalışacağı ve rekabet ortamının değişebileceği akla gelebilir.

Tam da bu noktada Türkiye’nin önde gelen Erkek Giyim Markası Kiğılı Ev & Market kategorisini web sitelerinde yayına alarak online sahalara bomba gibi düştü! Şu anda bir çok sosyal medya platformlarında bu konu oldukça tartışılıyor ve marka algısının neden bu alana çekilmeye çalışıldığı sorusunun yanıtları aranıyor diyebiliriz. Fakat herkesin kafasında büyük bir soru işareti mevcut.

Kiğılı Ev & Yaşam Banner

Eğer www.kigili.com adresine girerseniz kategoriler bölümünde Ev & Market alanı karşınıza çıkacaktır. Evde bir eksiğiniz kalmasın diye, market ürünleri kigili.com’da gibi bir sloganla da karşılaşacaksınız.

Marka bu sloganına ilaveten ” Zaman; sabretme, paylaşma, dayanışma ve birlikte hareket etme günü. Bu amaçla evimizi diğer üreticilere de açıyoruz. Türkiye’nin evde bir eksiği kalmasın diye Kigili.com’da bir araya geliyoruz.” açıklamasını da ekliyor. Üstelik market ürünleri grubunda 75 TL ve üzeri alışverişlerde Kargo ücretinin olmayacağı da belirtiliyor. Merak ediyorsanız buradan Market grubu kategorisine ulaşabilirsiniz.

Yayına Alınan Kategori İçerikleri
Temel Gıda Kategorisi
İstanbul Üniversitesi-İletişim Fakültesi / Halkla İlişkiler ve Tanıtım Mezunu /Dijitalyolcu.com'un Kurucusu Dijital Pazarlama & Sosyal Medya & İçerik Editörlüğü konularında deneyimli. En büyük ilk zevki okumak ikincisi ise yazmak. Dijital Pazarlama alanında kendini geliştiriyor ayrıca bilgi ve deneyimlerini paylaşmaktan mutlu oluyor.
Yazı oluşturuldu 58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön
%d blogcu bunu beğendi: